Hakkımızda

AldimSattim.com.tr bir Sonet LLC. kuruluşudur.

OFT bir Sonet LLC. kuruluşudur.


SONET Hakkında

SONET merkezi almanyada kurulmuş, internet ve güvenlik sistemlerini Türkiyenin çeşitli noktalarında oluşturduğu Bölge Çözüm Ortaklarıyla(BÇO) Türkiye'yi internete bağlamak ve dünyayla iletişim sağlamak ve özgürce internet kullandırmak amacını benimseyerek kurulmuştur. SONET kurumsal, bireysel ve alışılmışın dışındaki hizmetleriyle sektörde önemli rol oynamayı hedeflemiştir.

Müşterilerine bugünün ve geleceğin teknolojilerini sunmakla birlikte kişi veya kuruluşların interneti, güvenlik teknolojilerini, kurumsal ağları, enerji ve akıllı ev sistemleri ve bunun gibi hizmetleri sağlayıcı bir şirkettir.

İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefon ile birlikte, eğlence, iletişim, güvenlik, Akıllı Ev/İş ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye'nin tüm iletişim ve Teknoloji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi, Güvenlik Sistemleri, Akıllı Ev/İş Sistemleri, Rüzgar ve güneş enerji sistemleri, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonun Akıllı hali olan "SONET Akıllı  TV" / IPTV hizmetleri ile internet ve günümüzün akıllı Televizyonlarından erişim imkanı sunarak eşsiz bir deneyim sunamayı amaçlamaktadır.

Türkiyenin çeşitli illerinde bulunan Bölge Çözüm Ortaklarıyla(BÇO) kullanıcılara hızlı ve güvenli destek olanağı sağlamaktadır. Kullanıcılarına sunmuş olduğu Hizmetler ile ilgili bilgilendirme amaçlı kurmuş olduğu çağrı merkeziyle kullanıcıların sorularına yanıt vermek ve daya yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. SONET Farklı müşteri veya müşteri gruplarına esnek kaliteli hzimet anlayışıyla hizmetlerini taleplere göre alternatifli uygun çözümler sunar.

Vizyonumuz

Türkiye'nin iletişim, Akıllı EV/İŞ, Güvenlik, Yenilene bilir Enerji gibi yeni Dünya teknolojileri ile kullanıcılarını buluşturarak ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik çözümler sunmayı hedeflemiş güvnilir bir  marka olmak.

Misyon

Türkiye'nin farklı ihtiyaç gruplarına yönelik hayatı kolaylaştıran, zengin içerikli, esnek yapıda ekonomik çözümler sunmak.


OFT Hakkında

Vizyonumuz

Bilişim, erişim ve iletişimin tüm evrelerinde müşteriyi doğru adrese doğru zamanda doğru iş yaparak geleceğin şartlarına cevap verebilecek ortamlara hazırlamak...

Misyon

Geleceği Fiber Optik Teknolojisi, telekom ve İletişim alanlarında yüksek perfonmanslı mühendislik hizmetiyle dizayn etmek. Pratik ve kolay çözümler için araştırarak ve geliştirerek daha kullanışlı ürünleri sizlere sunmak.

Amacımız ve İnancımız

Müşteriye dönük güvenilir sorumluluk bilincinde tüm çalışanların tek yumruk olup en iyilerin ortaya koyduğu en yüksek verimlilikte müşteriye hizmet sunmak.


Fotoğraflar


Danışmanlar

Logo footer

AldimSattim Emlak
İlanlarınızın yeni adresi
Binevler Mahallesi Abdulkadir Aksu Bulvarı No 99/A
Gaziantep / Türkiye
+90 850 277 6638
+90 342 221 0104
info@aldimsattim.com.tr
Yukarı Çık aldimsattim.com.tr logo
ASR Page Ranking Technology